Модернізація професійної освіти: старт у новому році

Відділ бібліотечного маркетингу Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка розпочав рік з бібліотечного конвенту трендових ідей “Інсайдери: розширюючі горизонти”, який пройшов на базі бібліотеки для дітей № 2 в інклюзивному бібліотечному просторі.

На сьогоднішній день – це перший бібліотечний простір в місті, який відкритий завдяки реалізації соціального проекту дитячого письменника Євгена Погорєлова “Інтерактивний простір “Казка” за кошти Громадського бюджету.

Завідувачка філією № 2 Сокрут Вікторія розповіла учасникам заходу про нові бібліотечні послуги, що надаються користувачам, познайомила з новою літературою по інклюзії, вихованню дітей з особливими потребами, книжками серій “Казкотерапія”, “Крупним шрифтом”, дитячими виданнями з сенсорними доріжками та аудіосупроводом, віммельбухами.

Родзинкою простору є інтерактивна панель. Це обладнання спростило можливість читання книг за рахунок масштабування змісту на екран, а також озвучення цього змісту. Додатки на обладнанні надають безліч можливостей для навчання, гри, цікавого та корисного дозвілля.

Наші колеги з філій були вражені і чималою кількістю дидактичних матеріалів: настільних матеріалів, обладнання для пісочної анімації, і т.п.

Бібліотечний конвент не залишив байдужим ні одного його учасника: запитання, практичні міні-заняття, бажання приймати участь у проектах Громадського бюджету – все це емоційна складова заходу. А наявність у бібліотеці волонтерів, меценатів, благодійників сприяє зростанню її іміджу серед городян.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s