Новорічна пітч-сесія “Онлайн-активності – 2021”

Добігає кінця 2021 рік. Традиційно напередодні Нового року ми проводимо заключний методичний захід, який має на меті підведення певних підсумків роботи за прийдешній рік.

Сьогоднішня новорічна пітч-сесія «Онлайн-активності – 2021» тому підтвердження. Тема підсумкового заходу вибрана невипадково, адже в зв’язку із затяжною пандемією ми вимушені велику кількість часу проводити в онлайн-режимі. Як представлені бібліотеки для дітей у мережі, який мають контент, як спілкуються з віддаленим користувачем в мережевому середовищі та багато інших питань були узагальнені зав. відділом бібліотечного маркетингу Гречко Г. у короткому резюме «Що побачила я в бібліотечних тенетах інтернету».

Найбільш вдалим прикладом роботи у мережевому середовищі є бібліотеки-філії № 2, № 4, № 5, № 6, № 8, № 11. Їх сторінки і дописи мають велику кількість шанувальників. Це дає змогу рекламувати свої заклади, послуги і все те, що проходить сьогодні у сучасній бібліотеці. А це комплексні і трендові онлайн-заходи: І-й миколаївський турнір зі складання інтерактивних пазлів (ф.2), онлайн-вечори книжкових побачень (ф.4), віртуальні зустрічі з героями книг (ф.5); онлайн-рубрики «Казка на ніч», «Книжка під ялинку» (ф.6), онлайн майстер-класи, гурток майбутніх відеомонтажерів «Квіксики» (ф.6).

Віддалені користувачі могли познайомитись з інформацією про переможців літературного конкурсу «На казкових вітрилах» (ф. 5,6), про зйомки у бібліотеці серій кіножурналу «Байки» від Олександра Молодцова (це український варіант журналу «Єралаш») (ф.6), про участь і перемогу ф.8 в онлайн-розіграші журналу «Однокласник», про святковий Present-челендж до дня подарунків (ф.10), про нові гуртки у бібліотеках, новорічні фотосесії, конкурси, та ін.

Зав. відділом інформаційно-комунікативних технологій Бондаренко Я. підготувала методичні поради щодо роботи в соцмережах. Всіх учасників пітч-сесії привітали директор Белібова Т. та заступник директора Базиленко І.  

Захід був динамічним і конструктивним, кожна бібліотека отримала листи подяки від адміністрації та солодкі подарунки від профспілкового комітету, а також побажання натхнення, гарних ідей і позитивного настрою.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s